Yhteystiedot

Yhteystiedot

Kevytyrittäjien yhteystiedot löydät täältä, Personnelin täältä, Flown täältä , Työllisyyspalveluiden täältä , Doctors by Eezy täältä, Kaupan yhteystiedot täällä , Valmennuskeskuksen täältä ja Eezy Unitedin täältä.

Toimipisteet

Uusimaa

H

Helsinki » Itämerenkatu 3 A
Malminkaari 9 B, 4. krs

H

Hyvinkää » Torikatu 6-8

J

Järvenpää » Rantakatu 3 lh. 2

L

Lohja » Kauppakatu 4 B

R

Raasepori-Hanko » Kustaa Vaasan katu 5 C

P

Porvoo » Lundinkatu 18

Varsinais-Suomi

T

Turku » Lemminkäisenkatu 34, 5. krs

S

Salo » Turuntie 9

L

Loimaa » Väinämöisenkatu 4

L

Laitila » Keskuskatu 11

U

Uusikaupunki » Siltakatu 1

Pirkanmaa

T

Tampere » Åkerlundinkatu 11

S

Sastamala » Onkiniemenkatu 18, 2. krs

Etelä-Karjala

I

Imatra » F. O. Virtasenkatu 6, 3. krs

L

Lappeenranta » Kauppakeskus Galleria, 2.krs,
Kauppakatu 40

Etelä-Pohjanmaa

S

Seinäjoki » Kauppakatu 5
(Kauppakeskus Epstori, 2. krs)

Etelä-Savo

M

Mikkeli » Savilahdenkatu 10 M 2

S

Savonlinna » Rantakatu 2

Kainuu

K

Kajaani » Kauppakatu 31 L 5

Kanta-Häme

F

Forssa » Hämeentie 2 puistolinna

H

Hämeenlinna » Raatihuoneenkatu 13

R

Riihimäki » Hämeenkatu 44

Keski-Pohjanmaa

K

Kannus » Tukkitie 4

K

Kokkola » Rantakatu 9

Keski-Suomi

J

Jyväskylä » Yliopistonkatu 36

Kymenlaakso

K

Kotka » Keskuskatu 13

K

Kouvola » Keskikatu 9, 4. krs

Lappi

R

Rovaniemi » Rovakatu 19

K

Kemi » Pohjoisrantakatu 5

Pohjanmaa

N

Närpiö »

V

Vaasa » Pitkäkatu 43

Pohjois-Karjala

J

Joensuu » Koskikatu 13

Pohjois-Pohjanmaa

O

Oulu » Uusikatu 35

Y

Ylivieska » Savisilta 1

K

Kärsämäki » Paanutie 4

Pohjois-Savo

K

Kuopio » Vuorikatu 20 A (3.krs)

I

Iisalmi » Kauppakatu 13

Päijät-Häme

L

Lahti » Harjukatu 44 C

Satakunta

H

Huittinen » Lauttakylänkatu 17

K

Kankaanpää » Kauppatori 5

P

Pori » Mikonkatu 3

R

Rauma » Valtakatu 6 B, 3 krs.

Myynti

Heikki Tyrväinen

Myyntijohtaja

Myynti

044 588 0959
heikki.tyrvainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jyrki Vuoriaho

Asiakkuusjohtaja

Myynti

050 555 5425
jyrki.vuoriaho@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marko Lehtinen

Asiakkuusjohtaja

Myynti

040 307 5103
marko.lehtinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mikko Vilenius

Myyntijohtaja, rakentaminen

Myynti, Yritysasiakkaat

050 351 4988
mikko.vilenius@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markkinointi, viestintä & HR

Mira Jantunen

Palvelujohtaja, HR

040 502 2776
mira.jantunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maria Malila

Asiakasmarkkinointijohtaja

Markkinointi/viestintä/hr


maria.malila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Aki Joensuu

Markkinointi

Markkinointi/viestintä/hr


aki.joensuu@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hanna Mäntynen

Yhteisömanageri

Markkinointi/viestintä/hr


hanna.mantynen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johto

Sami Asikainen

toimitusjohtaja, CEO

Johtoryhmä

040 700 9915
Sami.Asikainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pasi Papunen

johtaja, Kasvu ja uudistaminen

Johtoryhmä

040 501 3128
Pasi.Papunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Thomas Hynninen

johtaja, Työ ja osaajat

Johtoryhmä

040 770 0234
Thomas.Hynninen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Päivi Salo

digijohtaja, Digi ja data

Johtoryhmä

050 486 0152
paivi.salo@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mikko Innanen

johtaja, Ihmiset ja kulttuuri & Liiketoiminnan kehitys ja uudet palvelut

Johtoryhmä

040 587 2923
mikko.innanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hannu Nyman

Talousjohtaja

Johtoryhmä

050 306 9913
hannu.nyman@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hanna Lehto

henkilöstöjohtaja (äitiyslomalla)

Johtoryhmä


hanna.lehto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marleena Bask

Viestintä- ja markkinointijohtaja

Johtoryhmä

050 352 3643
marleena.bask@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laki

Ilpo Toivonen

lakiasiainjohtaja

Laki

040 307 5003
Ilpo.Toivonen@eezy.fi
Ota yhteyttä