Etusivu » Yhteystiedot » Konsernijohto ja laki

Eezy Oyj:n konsernijohto ja laki

Johto

Siina Saksi

toimitusjohtaja

johtoryhmä

050 550 3912
siina.saksi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Päivi Salo

digijohtaja

johtoryhmä

050 486 0152
paivi.salo@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hannu Nyman

talousjohtaja

johtoryhmä

050 306 9913
hannu.nyman@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marleena Bask

viestintä- ja markkinointijohtaja

johtoryhmä

050 352 3643
marleena.bask@eezy.fi
Ota yhteyttä

Saara Tikkanen

henkilöstö- ja kehitysjohtaja

johtoryhmä

044 300 8353
saara.tikkanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markus Jussila

johtaja,
Asiantuntijapalvelut

johtoryhmä

050 346 7570
markus.jussila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ari Myllyniemi

vt. liiketoimintajohtaja,
Eezy Henkilöstöpalvelut

johtoryhmä

040 060 9803
ari.myllyniemi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laki

Ilpo Toivonen

lakiasiainjohtaja

laki

040 307 5003
ilpo.toivonen@eezy.fi
Ota yhteyttä