Contact details

Contact details

Office locations

H

Helsinki » Itämerenkatu 3 A
Malminkaari 9 B, 4. krs

F

Forssa » Hämeentie 2 puistolinna

H

Hämeenlinna » Raatihuoneenkatu 13

H

Huittinen » Lauttakylänkatu 17

H

Hyvinkää » Hämeenkatu 25

I

Iisalmi » Kauppakatu 13

I

Imatra » F. O. Virtasenkatu 6, 3. krs

J

Järvenpää » Rantakatu 3 lh. 2

J

Joensuu » Koskikatu 13

J

Jyväskylä » Yliopistonkatu 36

K

Kajaani » Kauppakatu 31 L 5

K

Kankaanpää » Kauppatori 5

K

Kannus » Tukkitie 4

K

Kärsämäki » Paanutie 4

K

Kemi » Pohjoisrantakatu 5

K

Kokkola » Rantakatu 9

K

Kotka » Keskuskatu 13

K

Kouvola » Torikatu 4

K

Kuopio » Vuorikatu 20 A (3.krs)

L

Lahti » Harjukatu 44 C

L

Laitila » Keskuskatu 11

L

Lappeenranta » Kauppakeskus Galleria, 2.krs,
Kauppakatu 40

L

Lohja » Kauppakatu 4 B

L

Loimaa » Väinämöisenkatu 4

M

Mikkeli » Savilahdenkatu 10 M 2

N

Närpiö » Närpiöntie 2

O

Oulu » Isokatu 50
Kempeleentie 7 C 30

P

Pori » Mikonkatu 3

P

Porvoo » Lundinkatu 18

R

Raasepori-Hanko » Kustaa Vaasan katu 5 C

R

Rauma » Valtakatu 6 B, 3 krs.

R

Riihimäki » Hämeenkatu 44

R

Rovaniemi » Rovakatu 19

S

Salo » Turuntie 9

S

Sastamala » Onkiniemenkatu 18, 2. krs

S

Savonlinna » Rantakatu 2

S

Seinäjoki » Kauppakatu 5
(Kauppakeskus Epstori 2. krs)

T

Tampere » Åkerlundinkatu 11

T

Turku » Lemminkäisenkatu 34, 5. krs

U

Uusikaupunki » Siltakatu 1

V

Vaasa » Pitkäkatu 43

Y

Ylivieska » Savisilta 1

Marketing, communication and HR

Katriina Kantonen

Social Media Manager

Markkinointi/viestintä/hr

050 516 3195
katriina.kantonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maria Malila

Asiakasmarkkinointijohtaja

Markkinointi/viestintä/hr


maria.malila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Aki Joensuu

Markkinointi

Markkinointi/viestintä/hr


aki.joensuu@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hanna Mäntynen

Yhteisömanageri

Markkinointi/viestintä/hr


hanna.mantynen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tia Koski

Sisältösuunnittelija

Markkinointi/viestintä/hr


tia.koski@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hanna Hautala

Viestintäsuunnittelija

Markkinointi/viestintä/hr

050 353 6386
hanna.hautala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mira Jantunen

Palvelujohtaja

040 502 2776
mira.jantunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Management

Sami Asikainen

toimitusjohtaja, CEO

Johtoryhmä

040 700 9915
Sami.Asikainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pasi Papunen

johtaja, Kasvu ja uudistaminen

Johtoryhmä

040 501 3128
Pasi.Papunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Thomas Hynninen

johtaja, Työ ja osaajat

Johtoryhmä

040 770 0234
Thomas.Hynninen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Päivi Salo

digijohtaja, Digi ja data

Johtoryhmä

050 486 0152
paivi.salo@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hanna Lehto

henkilöstöjohtaja (äitiyslomalla)

Johtoryhmä


hanna.lehto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hannu Nyman

Talousjohtaja

Johtoryhmä

050 306 9913
hannu.nyman@eezy.fi
Ota yhteyttä

Law

Ilpo Toivonen

lakiasiainjohtaja

Laki

040 307 5003
Ilpo.Toivonen@eezy.fi
Ota yhteyttä