Turku

Lemminkäisenkatu 34, 5. krs,
20520 Turku

Henkilöasiakkaat

Mia Laine

HR-konsultti – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

040 533 9161
Mia.Laine@eezy.fi
Ota yhteyttä

Anton Grönholm

HR-konsultti – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 576 0194
anton.gronholm@eezy.fi
Ota yhteyttä

Nina Koivunen

HR-konsultti – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 432 1633
nina.koivunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tom Kivinen

HR-konsultti – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 408 8702
tom.kivinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sanni Aaltonen

HR-konsultti – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 431 7658
sanni.aaltonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Aivi Elo

HR-asiantuntija – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

040 307 5014
aivi.elo@eezy.fi
Ota yhteyttä

Taru Yrjövuori

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 349 5109
taru.yrjovuori@eezy.fi
Ota yhteyttä

Piia Virrasoja

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 535 8028
piia.virrasoja@eezy.fi
Ota yhteyttä

Veera Parviainen

HR-konsultti, kauppa

Henkilöasiakkaat

054648249
veera.parviainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Monica Ciora-Lehtonen

yhteyspäällikkö / import (ROM)

Henkilöasiakkaat

040 307 5341
monica.cioara-lehtonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marianne Killström

Palkat & Laskut – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 472 4182
marianne.killstrom@eezy.fi
Ota yhteyttä

Susanna Aaltonen

Palkat & laskut – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 570 6656
susanna.aaltonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Yritysasiakkaat

Minna Laine

yhteyspäällikkö – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

040 307 5013
Minna.Laine@eezy.fi
Ota yhteyttä

Rodi Prauda

yhteyspäällikkö – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 592 9129
rodi.prauda@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markus Töykkälä

yhteyspäällikkö – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 478 7575
markus.toykkala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tuomas Arjamaa

asiakkuuspäällikkö – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

045 214 8414
Tuomas.Arjamaa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Christian Rönndahl

asiakkuuspäällikkö, kauppa

Yritysasiakkaat

040 307 5018
christian.ronndahl@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marika Vuorinen

asiakkuuspäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

045 125 0022
marika.vuorinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Nora Räbinä

aluepäällikkö – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

040 535 3730
nora.rabina@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ninni Salama

aluepäällikkö – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 313 0659
ninni.salama@eezy.fi
Ota yhteyttä

Niko Grönlund

aluepäällikkö – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

040 031 7834
niko.gronlund@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pauliina Myllynen

aluepäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

044 794 9929
pauliina.myllynen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markus Muurinen

aluejohtaja – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

044 705 0894
Markus.Muurinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Olli Tuominen

toimialajohtaja, Palvelut (horeca ja kauppa)

Yritysasiakkaat

050 059 5230
olli.tuominen@eezy.fi
Ota yhteyttä