Turku

Lemminkäisenkatu 34, 5. krs,
20520 Turku

Aivi Elo

HR-asiantuntija – teollisuus ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

040 307 5014
aivi.elo@eezy.fi
Ota yhteyttä

Iivari Nykänen

yhteysjohtaja, horeca ja kauppa

Yritysasiakkaat

041 519 5110
Iivari.Nykanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Leena Eskola

asiakkuusjohtaja

Yritysasiakkaat

050 473 3060
Leena.Eskola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marianne Killström

Palkat & Laskut – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 472 4182
marianne.killstrom@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markus Muurinen

aluejohtaja – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

044 705 0894
Markus.Muurinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mia Laine

HR-konsultti – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

040 533 9161
Mia.Laine@eezy.fi
Ota yhteyttä

Minna Laine

yhteyspäällikkö – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

040 307 5013
Minna.Laine@eezy.fi
Ota yhteyttä

Olli Tuominen

toimialajohtaja, Palvelut (horeca ja kauppa)

Yritysasiakkaat

050 059 5230
olli.tuominen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pauliina Myllynen

aluepäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

044 794 9929
pauliina.myllynen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Rodi Prauda

Yhteyspäällikkö – rakentaminen

Yritysasiakkaat

050 592 9129
rodi.prauda@eezy.fi
Ota yhteyttä

Susanna Aaltonen

Palkat & laskutus – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 570 6656
susanna.aaltonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Taru Yrjövuori

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 349 5109
taru.yrjovuori@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tuomas Arjamaa

asiakkuuspäällikkö – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

045 214 8414
Tuomas.Arjamaa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johannes Setänen

liiketoimintajohtaja, Office

Yritysasiakkaat

040 307 5052
johannes.setanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Vesa Suominen

yhteysjohtaja / import

Yritysasiakkaat

040 307 5011
vesa.suominen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Monica Ciora-Lehtonen

yhteyspäällikkö / import (ROM)

Henkilöasiakkaat

040 307 5341
monica.cioara-lehtonen@eezy.fi
Ota yhteyttä