Turku

Lemminkäisenkatu 34, 5. krs,
20520 Turku

Henkilöasiakkaat

Nina Koivunen

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

050 432 1633
nina.koivunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tom Kivinen

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

050 408 8702
tom.kivinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ilona Pulkkinen

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka,
horeca ja kauppa

henkilöasiakkaat

050 441 0569
ilona.pulkkinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Piia Virrasoja

HR-konsultti, horeca

henkilöasiakkaat

050 535 8028
piia.virrasoja@eezy.fi
Ota yhteyttä

Salli Myllymaa

HR-konsultti, horeca ja kauppa

henkilöasiakkaat

050 479 8520
salli.myllymaa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sohvi Mäkilä

HR-konsultti, office

henkilöasiakkaat

050 574 8008
sohvi.makila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Aivi Elo

HR-asiantuntija, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

040 307 5014
aivi.elo@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mia Laine

HR-asiantuntija, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

040 533 9161
mia.laine@eezy.fi
Ota yhteyttä

Piia Johansson

HR-asiantuntija,
Kansainvälinen rekrytointi

henkilöasiakkaat

050 413 5397
piia.johansson@eezy.fi
Ota yhteyttä

Lucian Crismaru

HR-asiantuntija,
Kansainvälinen rekrytointi

henkilöasiakkaat

050 468 9956
lucian.crismaru@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pauliina Myllynen

palvelupäällikkö,
Eezy Henkilöstöpalvelut

044 794 9929
pauliina.myllynen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Vilma Ranta

HR-assistentti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka (opintovapaalla)

henkilöasiakkaat

050 439 8657
vilma.ranta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Yritysasiakkaat

Minna Laine

asiakkuuspäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

yritysasiakkaat

040 307 5013
minna.laine@eezy.fi
Ota yhteyttä

Rodi Prauda

asiakkuuspäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

yritysasiakkaat

050 592 9129
rodi.prauda@eezy.fi
Ota yhteyttä

Topias Latva

asiakkuuspäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

yritysasiakkaat

050 431 7658
topias.latva@eezy.fi
Ota yhteyttä

Rasmus Holma

asiakkuuspäällikkö, horeca,
Eezy United

yritysasiakkaat

040 848 8490
rasmus.holma@eezy.fi
Ota yhteyttä

Christian Rönndahl

asiakkuuspäällikkö, kauppa

yritysasiakkaat

040 307 5018
christian.ronndahl@eezy.fi
Ota yhteyttä

Monica Cioara-Lehtonen

yhteyspäällikkö,
Kansainvälinen rekrytointi

yritysasiakkaat

040 307 5341
monica.cioara-lehtonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Nora Räbinä

asiakkuusjohtaja, tiimiesihenkilö,
Eezy Henkilöstöpalvelut

yritysasiakkaat

040 535 3730
nora.rabina@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ninni Salama

palvelujohtaja,
Eezy Henkilöstöpalvelut

050 313 0659
ninni.salama@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markus Muurinen

myyntijohtaja,
Eezy Henkilöstöpalvelut

044 705 0894
markus.muurinen@eezy.fi
Ota yhteyttä