Tampere

Åkerlundinkatu 11,
33100 Tampere

Jesse Isomäki

yhteyspäällikkö, teollisuus ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 572 7104
Jesse.Isomaki@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jouko Härkälä

aluepäällikkö, rakentaminen

Yritysasiakkaat

050 471 9769
Jouko.Harkala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Santtu Peltomäki

HR-konsultti, teollisuus ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 411 1703
Santtu.Peltomaki@eezy.fi
Ota yhteyttä

Juha Leimu

yhteyspäällikkö, rakentaminen

Yritysasiakkaat

040 041 1665
Juha.Leimu@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jukka Liimatta

yhteyspäällikkö, rakentaminen

Yritysasiakkaat

044 496 0964
Jukka.Liimatta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jussi Nyström

Myynti, Teollisuus, logistiikka

Yritysasiakkaat

044 755 4897
jussi.nystrom@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maria Roslin

yhteyspäällikkö, teollisuus ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 311 4929
Maria.Roslin@eezy.fi
Ota yhteyttä

Roope Näreikkö

yhteyspäällikkö, teollisuus ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 591 7076
Roope.Nareikko@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tiikka Erkko

HR-konsultti, teollisuus ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 515 1127
Tiikka.Erkko@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markus Lamberg

aluepäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

050 473 5042
markus.lamberg@eezy.fi
Ota yhteyttä

Annina Sivén

asiakkuuspäällikkö, tapahtumat

Henkilöasiakkaat

050 592 2878
Annina.Siven@eezy.fi
Ota yhteyttä

Katriina Pyöriä

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 463 4598
katriina.pyoria@eezy.fi
Ota yhteyttä

Atte Eronen

asiakkuuspäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

050 315 7052
Atte.Eronen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hanna Pulkkinen

Palkat – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 315 7059
hanna.pulkkinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pauliina Sutela

HR-konsultti, Office

Henkilöasiakkaat

050 358 8049
pauliina.sutela@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pia Sund

yhteyspäällikkö, Office

Yritysasiakkaat

050 501 8507
pia.sund@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johannes Setänen

liiketoimintajohtaja, Office

Yritysasiakkaat

040 307 5052
johannes.setanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jussi Piha

Eezy United / Aluejohtaja

Yritysasiakkaat

050 522 5475
jussi.piha@eezy.fi
Ota yhteyttä