Tampere

Åkerlundinkatu 11,
33100 Tampere

Henkilöasiakkaat

Tiikka Erkko

HR-konsultti, teollisuus ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 515 1127
Tiikka.Erkko@eezy.fi
Ota yhteyttä

Anssi Lahti

HR-konsultti, teollisuus ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 411 1703
anssi.lahti@eezy.fi
Ota yhteyttä

Aino-Maria Malin

HR-konsultti, teollisuus ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 500 4190
aino-maria.malin@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jenni Mäenpää

HR-asiantuntija, teollisuus ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 356 4547
jenni.maenpaa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Eevi Leinonen

HR-asiantuntija, rakentaminen

Henkilöasiakkaat

040 530 9353
eevi.leinonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jan-Henrik Hirvonen

HR-konsultti, rakentaminen

Henkilöasiakkaat

050 515 0708
jan-henrik.hirvonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hanna Pulkkinen

Palkat – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 315 7059
hanna.pulkkinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Harriet Luopio

Palkat – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 479 2097
harriet.luopio@eezy.fi
Ota yhteyttä

Leena Kuusisto

Palkat – teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

040 307 5202
leena.kuusisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tiina Kalliokoski

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 473 7368
tiina.kalliokoski@eezy.fi
Ota yhteyttä

Valtteri Pigg

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 476 8552
valtteri.pigg@eezy.fi
Ota yhteyttä

Katriina Pyöriä

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 463 4598
katriina.pyoria@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marika Aro

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 479 9661
marika.aro@eezy.fi
Ota yhteyttä

Annina Sivén

asiakkuuspäällikkö, tapahtumat

Henkilöasiakkaat

050 592 2878
Annina.Siven@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heinika Holtsmeier

HR-konsultti, kauppa

Henkilöasiakkaat

050 341 9905
heinika.holtsmeier@eezy.fi
Ota yhteyttä

Emilia Siiriäinen

HR-konsultti, kauppa

Henkilöasiakkaat

050 464 0690
emilia.siiriainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Yritysasiakkaat

Roope Näreikkö

yhteyspäällikkö, teollisuus ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 591 7076
Roope.Nareikko@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maria Roslin

yhteyspäällikkö, teollisuus ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 311 4929
Maria.Roslin@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jussi Nyström

yhteyspäällikkö, teollisuus ja logistiikka

Yritysasiakkaat

044 755 4897
jussi.nystrom@eezy.fi
Ota yhteyttä

Juha Leimu

yhteyspäällikkö, rakentaminen

Yritysasiakkaat

040 041 1665
Juha.Leimu@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jukka Liimatta

yhteyspäällikkö, rakentaminen

Yritysasiakkaat

044 496 0964
Jukka.Liimatta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jani Raatikainen

aluepäällikkö, teollisuus ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 337 7959
jani.raatikainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jouko Härkälä

aluepäällikkö, rakentaminen

Yritysasiakkaat

050 471 9769
Jouko.Harkala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Teemu Aalto

aluejohtaja, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 406 4127
teemu.aalto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marika Vuorinen

asiakkuuspäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

045 125 0022
marika.vuorinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markus Lamberg

aluepäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

050 473 5042
markus.lamberg@eezy.fi
Ota yhteyttä

Emilia Koivisto

asiakkuuspäällikkö, kauppa

Yritysasiakkaat

050 467 7739
emilia.koivisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pia Sund

yhteyspäällikkö, office

Yritysasiakkaat

050 501 8507
pia.sund@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jussi Piha

aluejohtaja, Eezy United

Yritysasiakkaat

050 522 5475
jussi.piha@eezy.fi
Ota yhteyttä