Seinäjoki

Kauppakatu 5 (Kauppakeskus Epstori 2. krs),
60100 Seinäjoki

Henkilöasiakkaat

Melina Koskinen

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

040 307 5244
melina.koskinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Matti Alakoskela

HR-konsultti, kauppa

Henkilöasiakkaat

050 340 8686
matti.alakoskela@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jussi Vattuaho

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 536 2080
jussi.vattuaho@eezy.fi
Ota yhteyttä

Diana Makasyuk

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 576 1036
diana.makasyuk@eezy.fi
Ota yhteyttä

Eero Mäkelä

HR-asiantuntija, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat, Yritysasiakkaat

050 441 6956
eero.makela@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ilkka Uutela

yhteyspäällikkö, rakentaminen

Henkilöasiakkaat, Yritysasiakkaat

040 516 9915
ilkka.uutela@eezy.fi
Ota yhteyttä

Rami Korpi

yhteyspäällikkö, teollisuus ja logistiikka

Henkilöasiakkaat, Yritysasiakkaat

050 443 1853
rami.korpi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Saara Lempinen

HR-konsultti, palkat ja laskutus, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat


palkat.pohjanmaa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Yritysasiakkaat

Ilkka Uutela

yhteyspäällikkö, rakentaminen

Henkilöasiakkaat, Yritysasiakkaat

040 516 9915
ilkka.uutela@eezy.fi
Ota yhteyttä

Rami Korpi

yhteyspäällikkö, teollisuus ja logistiikka

Henkilöasiakkaat, Yritysasiakkaat

050 443 1853
rami.korpi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tiia Anttila

yhteyspäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 472 3010
tiia.anttila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jani Latvala

aluepäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

044 555 1723
jani.latvala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Timo Rantasaari

aluejohtaja, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

045 134 2691
timo.rantasaari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Harri Kekäläinen

asiakkuuspäällikkö – kauppa

Yritysasiakkaat

050 311 4930
harri.kekalainen@eezy.fi
Ota yhteyttä