Oulu

Henkilöstöpalvelut

Isokatu 50,
90100 Oulu

Toimisto

040 307 5303

Kati Perander

Projektipäällikkö

Henkilöasiakkaat

040 555 8591
kati.perander@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Paloste

HR-koordinaattori

Henkilöasiakkaat

040 079 6860
laura.paloste@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marko Perander

Yrittäjä

Yritysasiakkaat

040 555 8591
marko.perander@eezy.fi
Ota yhteyttä

Riikka Luoma-Aho

HR-asiantuntija

Henkilöasiakkaat

040 307 5304
riikka.luoma-aho@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sini Setälä

HR-konsultti

Henkilöasiakkaat

040 307 5300
sini.setala@eezy.fi
Ota yhteyttä

HORECA

Kempeleentie 7 C 30,
90400 Oulu

Toimistomme sisäänkäynti sijaitsee Kempeleentie 7 B:n sisäpihalla. Pihassa pysäköinti parkkikiekolla (2h). Lisäksi Kempeleentiellä maksuton ja kiekoton tiensivuparkki.

Hanna Toivola

asiakkuuspäällikkö, horeca

Henkilöasiakkaat

050 463 1739
Hanna.Toivola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Janne Nissinen

aluepäällikkö, tapahtumat

Yritysasiakkaat

050 413 7952
Janne.Nissinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Lasse Andersen

aluepäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

044 361 8166
Lasse.Andersen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Merja Kokko

HR-konsultti, tapahtumat

Henkilöasiakkaat

050 479 0948
merja.kokko@eezy.fi
Ota yhteyttä