Helsinki

Maistraatinportti, Pasila

Maistraatinportti 1,
00240 Helsinki

Horeca, Kauppa, Office

Henkilöasiakkaat:

Horeca PK-seutu keittiö / Kitchen

henkilöasiakkaat

040 307 5114
etela.horeca@eezy.fi
Ota yhteyttä

Horeca PK-seutu sali

henkilöasiakkaat

050 326 6582
etela.horeca@eezy.fi
Ota yhteyttä

Miro Brander

HR-assistentti, horeca

henkilöasiakkaat

050 343 5286
miro.brander@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Lehto

HR-assistentti, horeca

henkilöasiakkaat

050 593 6804
laura.lehto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tiia Hännikäinen

HR-konsultti, horeca

henkilöasiakkaat

050 327 1025
tiia.piiroinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mohamed Kahiye

HR-konsultti, horeca

henkilöasiakkaat

050 326 7728
mohamed.kahiye@eezy.fi
Ota yhteyttä

Riinu Mäkelä

HR-konsultti, horeca

henkilöasiakkaat

050 473 5889
riinu.makela@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ella Viinikainen

HR-konsultti, horeca

henkilöasiakkaat

050 564 9831
ella.viinikainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Chloe Ashworth

HR-konsultti, horeca

henkilöasiakkaat

040 307 5116
chloe.ashworth@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Ruutiainen

HR-konsultti, horeca

henkilöasiakkaat

050 576 6667
laura.ruutiainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Venla Kalkko

HR-konsultti, horeca

henkilöasiakkaat

050 473 0825
venla.kalkko@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pihla Vanonen

HR-konsultti, horeca

henkilöasiakkaat

050 337 4151
pihla.vanonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hilkka Käyhkö / NoHo

HR-konsultti, horeca

henkilöasiakkaat

050 469 4381
hilkka.kayhko@eezy.fi
Ota yhteyttä

Iina Niittynen

HR-konsultti, kauppa

henkilöasiakkaat

050 599 8859
iina.niittynen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Josefine Lokkila

HR-konsultti, kauppa

henkilöasiakkaat

050 528 1620
josefine.lokkila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Iina Roininen

HR-konsultti, kauppa

henkilöasiakkaat

050 570 1116
iina.roininen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Saara Rouvinen

HR-konsultti, office

henkilöasiakkaat

050 449 9538
saara.rouvinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Anna Nurmi

HR-konsultti,
Eezy United

henkilöasiakkaat

046 920 8207 ‬
anna.nurmi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Pitkänen

HR-asiantuntija, horeca

henkilöasiakkaat

050 302 8889
johanna.pitkanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jukka Imeläinen

palvelupäällikkö,
Eezy Henkilöstöpalvelut

044 502 0015
jukka.imelainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Eeva Meittamo

palvelupäällikkö,
Eezy Henkilöstöpalvelut

045 134 2076
eeva.meittamo@eezy.fi
Ota yhteyttä


Yritysasiakkaat:

Essi Tarvajärvi

asiakkuuspäällikkö, horeca

yritysasiakkaat

044 300 6239
essi.tarvajarvi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Suzanna Osala

asiakkuuspäällikkö, horeca

yritysasiakkaat

046 920 7279
suzanna.osala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mira Kivivuori

asiakkuuspäällikkö, horeca

yritysasiakkaat

050 471 9876
mira.kivivuori@eezy.fi
Ota yhteyttä

Simo Kohtala

asiakkuuspäällikkö, horeca

yritysasiakkaat

044 349 7949
simo.kohtala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jenni Leinonen

asiakkuuspäällikkö, kauppa

yritysasiakkaat

050 311 4927
jenni.leinonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Gabriela Ekholm

asiakkuuspäällikkö, kauppa

yritysasiakkaat

050 461 7203
gabriela.ekholm@eezy.fi
Ota yhteyttä

Saara Lehtilä

toimialapäällikkö, office

yritysasiakkaat

040 740 4801
saara.lehtila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Toni Dahlman

asiakkuuspäällikkö,
Eezy United

yritysasiakkaat

040 586 7907
toni.dahlman@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mikaela Laxåback

asiakkuusjohtaja, tiimiesihenkilö,
Eezy Henkilöstöpalvelut

yritysasiakkaat

050 543 2650
mikaela.laxaback@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sini Rautio

asiakkuusjohtaja,
horeca ja kauppa

myynti / valtakunnallinen

046 923 1960
sini.rautio@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pia Sund

myyntijohtaja,
suurasiakkaat

myynti / valtakunnallinen

050 501 8507
pia.sund@eezy.fi
Ota yhteyttä

Teollisuus, rakentaminen, logistiikka

Henkilöasiakkaat:

Anton Roth

HR-assistentti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

050 410 9459
anton.roth@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heidi Tuominen

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

050 591 2012
heidi.tuominen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jouni Vainio

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

040 120 6577
jouni.vainio@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hanna Rasimäki

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

050 443 2915
hanna.rasimaki@eezy.fi
Ota yhteyttä

Iida Vauhkala

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

040 530 0119
iida.vauhkala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sara Läykki

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

050 462 4239
sara.laykki@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sini Lahti

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

050 468 3481
sini.lahti@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ville Järvinen

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

050 472 9882
ville.jarvinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Emilia Järvinen

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

050 351 8569
emilia.jarvinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jenna Lamppu

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

henkilöasiakkaat

050 352 0284
jenna.lamppu@eezy.fi
Ota yhteyttä

Elina Huuskonen

palvelupäällikkö,
Eezy Henkilöstöpalvelut

050 560 8665
elina.huuskonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maiju Nikkilä

palvelupäällikkö,
Eezy Henkilöstöpalvelut

050 309 5366
maiju.nikkila@eezy.fi
Ota yhteyttä


Yritysasiakkaat:

Jukka Mäkinen

asiakkuuspäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

yritysasiakkaat

050 543 9268
jukka.makinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ville Herold

asiakkuuspäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

yritysasiakkaat

040 530 4366
ville.herold@eezy.fi
Ota yhteyttä

Matti Nyman

asiakkuuspäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

yritysasiakkaat

040 307 5102
matti.nyman@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heikki Turkki

asiakkuuspäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

yritysasiakkaat

050 518 1507
heikki.turkki@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mikko Kirvesniemi

palvelujohtaja,
Eezy Henkilöstöpalvelut

040 055 2157
mikko.kirvesniemi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jaakko Koivisto

myyntijohtaja,
Eezy Henkilöstöpalvelut

044 519 9051
jaakko.koivisto@eezy.fi
Ota yhteyttä