Helsinki

Itämerenkatu

Itämerenkatu 3 A, 5. krs,
00180 Helsinki

Henkilöasiakkaat

Horeca PK-seutu keittiö / Kitchen

Henkilöasiakkaat

040 307 5114
etela.horeca@eezy.fi
Ota yhteyttä

Horeca PK-seutu sali

Henkilöasiakkaat

040 307 5116
etela.horeca@eezy.fi
Ota yhteyttä

Iina Paukkunen

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 469 4381
iina.paukkunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Chloe Ashworth

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

040 307 5116
chloe.ashworth@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marjukka Alaviuhkola

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 346 0803
marjukka.alaviuhkola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Noora Kivinen

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 596 3288
noora.kivinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jorma Meronen

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 343 5286
jorma.meronen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Ruutiainen

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 576 6667
laura.ruutiainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Suzanna Osala

HR-konsultti, horeca

Henkilöasiakkaat

046 920 7279
suzanna.osala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Riinu Mäkelä

HR-assistentti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 473 5889
riinu.makela@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hilkka Käyhkö

HR-assistentti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 472 4932
hilkka.kayhko@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ella Viinikainen

HR-assistentti, horeca

Henkilöasiakkaat

050 564 9831
ella.viinikainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Eeva Meittamo

tiimipäällikkö, horeca sali

Henkilöasiakkaat

045 134 2076
eeva.meittamo@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jukka Imeläinen

tiimipäällikkö, horeca keittiö

Henkilöasiakkaat

044 502 0015
jukka.imelainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Minna Peltomaa

HR-asiantuntija, Office

Henkilöasiakkaat

040 307 5109
minna.peltomaa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Saara Rouvinen

HR-konsultti, Office

Henkilöasiakkaat

050 449 9538
saara.rouvinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Yritysasiakkaat

Essi Alfaro

asiakkuuspäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

044 300 6239
Essi.Alfaro@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ilari Paananen

asiakkuuspäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat


ilari.paananen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ilkka Kasurinen

asiakkuusjohtaja

Yritysasiakkaat

040 096 9383
Ilkka.Kasurinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Konsta Mäkinen

asiakkuuspäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

050 473 3261
Konsta.Makinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mikaela Laxåback

aluepäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

050 543 2650
Mikaela.Laxaback@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sini Rautio

avainasiakaspäällikkö, horeca

Yritysasiakkaat

046 923 1960
sini.rautio@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pia Sund

yhteyspäällikkö, office

Yritysasiakkaat

050 501 8507
pia.sund@eezy.fi
Ota yhteyttä

Malminkaari

Teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Malminkaari 9 B 4. krs,
00700 Helsinki

Henkilöasiakkaat

Mikko Hakkarainen

aluepäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

040 530 0090
mikko.hakkarainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Eemil Välimäki

HR-konsultti

Henkilöasiakkaat

050 347 5325
eemil.valimaki@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jouni Vainio

HR-konsultti

Henkilöasiakkaat

040 120 6577
jouni.vainio@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hanna Rasimäki

HR-konsultti

Henkilöasiakkaat

050 443 2915
hanna.rasimaki@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sara Läykki

HR-konsultti

Henkilöasiakkaat

050 462 4239
sara.laykki@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sini Lahti

HR-konsultti

Henkilöasiakkaat

050 468 3481
sini.lahti@eezy.fi
Ota yhteyttä

Elina Huuskonen

HR-konsultti

Henkilöasiakkaat

050 560 8665
elina.huuskonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Julianna Grönberg

HR-konsultti, rakentaminen

Henkilöasiakkaat

040 530 5599
julianna.gronberg@eezy.fi
Ota yhteyttä

Venla Kalkko

HR-konsultti

Henkilöasiakkaat

050 501 9213
venla.kalkko@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maiju Nikkilä

HR-konsultti, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Henkilöasiakkaat

050 309 5366
maiju.nikkila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sanni Mielonen

palkanlaskenta ja laskutus

Henkilöasiakkaat

050 469 0016
sanni.mielonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jaana Pirinen

palkanlaskenta ja laskutus

Henkilöasiakkaat

050 472 4407
jaana.pirinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Yritysasiakkaat

Matti Nyman

yhteyspäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

040 307 5102
matti.nyman@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kimmo Pikkarainen

yhteyspäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

040 530 1406
kimmo.pikkarainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Nelly Nissinen

yhteyspäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

050 518 1507
nelly.nissinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jukka Mäkinen

yhteyspäällikkö, rakentaminen

Yritysasiakkaat

050 543 9268
jukka.makinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mikko Kirvesniemi

aluepäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

040 055 2157
Mikko.Kirvesniemi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ville Herold

aluepäällikkö, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

040 530 4366
Ville.Herold@eezy.fi
Ota yhteyttä

Iikka Koivumäki

tiiminvetäjä, rakentaminen

Yritysasiakkaat

040 530 1384
iikka.koivumaki@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jaakko Koivisto

aluejohtaja, teollisuus, rakentaminen ja logistiikka

Yritysasiakkaat

044 519 9051
jaakko.koivisto@eezy.fi
Ota yhteyttä